Rapmerkezi.tk
Rapmerkezi.tk
Rapmerkezi.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rapmerkezi.tk

AnasayfaanasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 106 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: rapakan

Kullanıcılarımız toplam 394 mesaj attılar bunda 169 konu
En son konular
» Mc GuRSeS Free Beat Album Vol.1 Online
.TK uzantılı domain Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2012 10:25 am tarafından baris1991

» DJ SuSKuN Free Beat Album (9 Tane)
.TK uzantılı domain Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 2:26 am tarafından Otuz4İmHa

» DJ SuSKuN Free Beat Album (9 Tane)
.TK uzantılı domain Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 2:23 am tarafından Otuz4İmHa

» Mehmet Jann Toplama Beat aLbüm VoL 2
.TK uzantılı domain Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 2:20 am tarafından Otuz4İmHa

» Onur Akın - Seviyorum Seni Beatını isteyen varsa Burda :)
.TK uzantılı domain Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 2:19 am tarafından Otuz4İmHa

» 3 Mixcraft Free Loops
.TK uzantılı domain Icon_minitimePtsi Mart 12, 2012 1:10 pm tarafından abdullah

» Cool Edit + Mixmastering + 300 Ses Effecti YENI !!!
.TK uzantılı domain Icon_minitimePtsi Mart 12, 2012 1:05 pm tarafından abdullah

» Mixcraft 5 kacirma
.TK uzantılı domain Icon_minitimePtsi Mart 12, 2012 1:00 pm tarafından abdullah

En iyi yollayıcılar
Admin2 (157)
.TK uzantılı domain I_vote_lcap.TK uzantılı domain I_voting_bar.TK uzantılı domain I_vote_rcap 
Admin (144)
.TK uzantılı domain I_vote_lcap.TK uzantılı domain I_voting_bar.TK uzantılı domain I_vote_rcap 
ekop12 (38)
_ayyildiz_ (9)
slowerm-hmet (6)
DJRaGGa (6)
Djkaragolge (6)
abdullah (5)
esmerflow (5)
Otuz4İmHa (5)
Anket
Radio Dinle_OFFLiNE
Anahtar-kelime
Destekleyenler
Supported by

.TK uzantılı domain

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

.TK uzantılı domain Empty
MesajKonu: .TK uzantılı domain   .TK uzantılı domain Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 9:26 am

Öncelikli olarak [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresine giriş yap kardeşim ardından sayfayı aşşağıya indir ordaki araç çubuğu kısmına "dot.tk" yaz ardından "Go" butonuna bas..Karşına gelecek ekrandan "Enter your URL here" yazan bölüme almak istediğin ismi yaz örnek: yakamozmusic ardından "Next" tıkla..Karşınıza bir ekran gelicek orada "Free Domain" otomatik olarak seçili olduğundan direk olarak "Next" diyerek bir sonraki adıma geçiyoruz.."Your website URL" yazan kısmın altındaki kutucuğa yönlendirmek istediğimiz sitenin yadın hostumuzun adresini yazıyoruz.."Your E-mail address" bu kısmın altındaki kutucuğa "Msn" adresimizi yazıyoruz..Alttaki karakterleri en alttaki kutucuğa giriyoruz..Ardından karşımıza açı[Argo Söz YasaK] sayfadan Kullanıcı adı ve şifre belirliyoruz kendimize..Daha sonra msn adresimize bir mail geliyor bu işlemler bittikten sonra..Maili açıyoruz ve içerisindeki URL adresini kopyalayıp tekrar [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] anasayfasına dönüyoruz ve ilk başta "dot.tk" yazıp "Go" dediğimiz bölüme bu sefer kopyaladığımız URL adresini yapıştırıyoruz ve "Go" diyoruz..Ardından karşımıza bi ekran gelecektir o ekranada Gelen Mail'deki URL adresinin üst kısmında bulunan "Active Code" yazan bölümdeki numarayı kopyalayıp yapıştırıyoruz ve Next deyip işlemi bitiriyoruz bu kadar arkadaşlar artık güle güle kullanın..

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ücretsiz hosting alabileceğiniz reklamsız güzel bir hosting sitesi şahsen ben buradan aldım hostumu..Üyelik 2 sn bile çekmiyor Siteye girdikten sonra anasayfada sağ kısımda yer alan "Create Account" yazan bölümün altındaki kısma üye nicki yazıyoruz ve Create butonuna tıklıyoruz karşımıza üye bilgilerimizi şifremizi içeren bi ekran gelicek onları bi yere kaydedin onlar hosta girişteki kullanıdı adı ve şifre bilgileriniz..Gerisi zaten kolay çok zor değil halledebileceğinize inanıyorum..

Bilmeyen arkadaşlar vardır diye bu konuyu böyle anlatmak istedim..
https://rapmerkez.yetkin-forum.com
Admin2
Admin
Admin

.TK uzantılı domain Empty
MesajKonu: Geri: .TK uzantılı domain   .TK uzantılı domain Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 2:18 am

Paylasim icin tessekurler

.TK uzantılı domain
1 sayfadaki 1 sayfası