Rapmerkezi.tk
Rapmerkezi.tk
Rapmerkezi.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rapmerkezi.tk

AnasayfaanasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 106 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: rapakan

Kullanıcılarımız toplam 394 mesaj attılar bunda 169 konu
En son konular
» Mc GuRSeS Free Beat Album Vol.1 Online
YıldızLar Gibi sende Uzaktın Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2012 10:25 am tarafından baris1991

» DJ SuSKuN Free Beat Album (9 Tane)
YıldızLar Gibi sende Uzaktın Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 2:26 am tarafından Otuz4İmHa

» DJ SuSKuN Free Beat Album (9 Tane)
YıldızLar Gibi sende Uzaktın Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 2:23 am tarafından Otuz4İmHa

» Mehmet Jann Toplama Beat aLbüm VoL 2
YıldızLar Gibi sende Uzaktın Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 2:20 am tarafından Otuz4İmHa

» Onur Akın - Seviyorum Seni Beatını isteyen varsa Burda :)
YıldızLar Gibi sende Uzaktın Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 2:19 am tarafından Otuz4İmHa

» 3 Mixcraft Free Loops
YıldızLar Gibi sende Uzaktın Icon_minitimePtsi Mart 12, 2012 1:10 pm tarafından abdullah

» Cool Edit + Mixmastering + 300 Ses Effecti YENI !!!
YıldızLar Gibi sende Uzaktın Icon_minitimePtsi Mart 12, 2012 1:05 pm tarafından abdullah

» Mixcraft 5 kacirma
YıldızLar Gibi sende Uzaktın Icon_minitimePtsi Mart 12, 2012 1:00 pm tarafından abdullah

En iyi yollayıcılar
Admin2 (157)
YıldızLar Gibi sende Uzaktın I_vote_lcapYıldızLar Gibi sende Uzaktın I_voting_barYıldızLar Gibi sende Uzaktın I_vote_rcap 
Admin (144)
YıldızLar Gibi sende Uzaktın I_vote_lcapYıldızLar Gibi sende Uzaktın I_voting_barYıldızLar Gibi sende Uzaktın I_vote_rcap 
ekop12 (38)
_ayyildiz_ (9)
slowerm-hmet (6)
DJRaGGa (6)
Djkaragolge (6)
abdullah (5)
esmerflow (5)
Otuz4İmHa (5)
Anket
Radio Dinle_OFFLiNE
Anahtar-kelime
Destekleyenler
Supported by

YıldızLar Gibi sende Uzaktın

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

YıldızLar Gibi sende Uzaktın Empty
MesajKonu: YıldızLar Gibi sende Uzaktın   YıldızLar Gibi sende Uzaktın Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 10:53 am

Ve sensiz bir gün daha bitiyor
Dalgaların
sesi alıp götürüyor

Beni benden çok uzaklara..
Öylesine belirsiz..
Öylesine
elden gelmez bir hal oluyorsun

Bir lodos gibi esiyorsun gönlüme
Gözlerin
bir alevi andırıyor

Bir eylül ayı getirmişti seni
Aklım, fikrim
sendeydi.

Beklerdim bu sahillerde ..
Haberin var mı?
Seni başka
mevsimlerde aramadım!

Büyüleyen gözlerine,
Esir düştüm..
Yine
yıldızlarla doluydu gökyüzü

Ay bir başka güzeldi..
Yaşıyordun
kalbimin gizemli derinliğinde yıldızlar gibi sende uzaktın .

Uzaklardan
göz kırpardın

Hep seni beklerdim
Göz yaşlarımla..
https://rapmerkez.yetkin-forum.com
Admin2
Admin
Admin

YıldızLar Gibi sende Uzaktın Empty
MesajKonu: Geri: YıldızLar Gibi sende Uzaktın   YıldızLar Gibi sende Uzaktın Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 1:41 am

Paylasim Icin Tessekurler ,

YıldızLar Gibi sende Uzaktın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RapResyon Feat. Zehredar - Kursun Gibi Sözlerim